Дорогi друзі!
      Науковий журнал «Енергетика: економіка, технології, екологія»
, що пропонується до Вашої уваги, присвячений питанням енергетики та енергозбереження, економіки та екології.

      Всі процеси, пов’язані з надбаннями людства в економічній та соціальній сферах, зокрема, отриманням високої комфортності життя, так чи інакше пов’язані з використанням енергії. Країни по-різному використовують енергію для досягнення високих стандартів. На жаль, Україна належить до країн з надмірним використанням енергії на одиницю ВВП.

     За експертними оцінками Україна має дуже великий потенціал в енергозбереженні, котрий приблизно дорівнює половині потреб у первинній енергії, яка витрачається в наш час. Саме ця величина відповідає кількості енергії, яка імпортується. Чи необхідно ще шукати інші аргументи на користь актуальності енергозбереження в Україні? Цей потенціал енергозбереження має великі та багатогранні, ще не реалізовані можливості, які можуть зміцнити енергетичну безпеку і конкурентоспроможність економіки країни та принести значну користь довкіллю. Важливо підкреслити, що підвищення енергоефективності — шлях до пом’якшення змін клімату, котрі виникають внаслідок парникового ефекту.

     У виданнях журналу представлені питання, що стосуються систем енергетики, електро-теплопостачання і електро-теплоспоживання, а також джерел як традиційної, так і не традиційної генерації, зокрема – відновлюваних джерел, питанням перетворення, передавання, розподілення енергії та енергоспоживання. Також присутні важливі для всього людства питання щодо пом’якшення змін клімату.

    Значна увага приділяється економічному обґрунтуванню інвестиційної привабливості енергетичних проектів та заходів, зокрема, схем їх фінансування та ефективності, формування і оптимізації різних варіантів, систем прийняття рішень з урахуванням можливих ризиків.

   

 

 

Редакційнa рада журналу "ЕНЕРГЕТИКА: економіка, технології, екологія"

© Інститут енергозбереження та енергоменеджменту, НТУУ 'КПІ' 2012 р.
Розробник сайту Закладний О.M.
Адміністратор web-сайту Закладний О.О. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.